Skidplate set, complete 1/16 E-Revo

Комплект капаци за долната страна на шасито на Traxxas E-Revo 1/16. Комплекта включва преден, среден и заден капак, 2 защитни страници за серво машини, капак за леглото на серво машина.

Напишете мнение

Моля впишете се или се регистрирайте, за да напишете мнение

Skidplate set, complete 1/16 E-Revo

  • Производител: Traxxas
  • Модел: TRX7037
  • Наличност: В наличност
  • 24.90лв.
  • без ДДС: 20.75лв.